Müşteri Hizmetlerinde QNB Finansbank’a 5 Stevie ödülü

Müşteri Hizmetlerinde QNB Finansbank’a 5 Stevie ödülü

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ekipleri; müşteri hizmetleri, iletişim merkezi, iş geliştirme ve satış profesyonelleri için dünyanın en önemli ödül programlarından biri olan ve bu yıl 16’ncısı düzenlenen 2022 Stevie Awards for Sales & Customer Service (Satış ve Müşteri Hizmetleri) Ödüllerinde toplam beş kategoride ödüle layık görüldü.

QNB Finansbank’ın Sizi Dinliyoruz ekipleri altın, QNB Finansbank Çağrı Merkezi ekipleri gümüş, KOBİ Bulut ekibiyle gümüş, Telefon Bankacılığı Eğitim & Gelişim ekipleriyle gümüş ve Tele Satış ekipleriyle bronz Stevie ödüllerinin sahibi oldu.

Bu yılki yarışma programına hemen hemen her sektörden ve 51 ülkeden 2 binden fazla aday katıldı.  Kazananlar, sekiz uzman değerlendirme komitesinde dünya çapında 150'den fazla profesyonelin ortalama puanlarına göre belirlendi.

QNB Finansbank Bilgi Teknolojileri, Operasyon, Kanallar ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kürşad Demirkol kazanılan ödüllerle ilgili şunları söyledi; “QNB Finansbank olarak, ekiplerimizin gösterdiği başarıdan dolayı çok gururluyuz. Pandeminin her alanda olumsuz etkilerinin hissedildiği bir dönemde çalışma arkadaşlarımı bankacılık işlemlerini herkes için olumlu birer deneyime dönüştürdükleri için tebrik ediyorum. Gösterdiğimiz özverili çalışmaların uluslararası bir ödüle layık görülmesi bizi daha iyiye ulaşmak için motive etti. Tüm birimlerimizle müşteri ve çalışan odağımızı hiç bırakmadığımız, başarı kriterlerimizi yakından takip ettiğimiz çalışma prensiplerimizi ödüllerle taçlandırmak gurur verici.”