BASIN BÜLTENLERİ
HABERLER
Müşteri Deneyimi-Banka Ve Sigorta İletişim Merkezlerinde Son Gelişmeler Konferansı

Banka Ve Sigorta İletişim Merkezlerinde Son Gelişmeler Konferansında Sektörün Güçlü Oyuncuları Bir Araya Geldi.

Mart Nisan Sayısı Kapak Röportajı

Başak Karaca ile tüm dünya için her zaman bir içecekten fazlası olan ve en bilinen kelime olma özelliğini hep koruyan Coca-Cola’nın ruhuna yakışır bir biçimde ’’Daha İyisi İçin’’ adını verdikleri kampanyalarından kadın haklarına, umut kavramından dijital dönüşüm süreçlerine kadar birçok konuda gerçekleştirdikleri projeleri ve stratejilerini anlattı.

Teknoloji-Sosyal Medyada Veri Paylaşımında Güvenlik

İhtiyaçlar hiyerarşisinin en öncelikli konusu Güvenlik, son bir yılda yaşamımızın şekillendiren tek faktör haline geldi. Güvenlik sebebiyle evden çıkmadık, yüz yüze yaptığımız işler için online kanalları kullandık, peki sosyal ağlarda durum ne oldu?

Çağrı Merkezlerinde Yaşam-Çağrı Merkezi Sektörü ‘’Yükselen Yıldız’’larını seçti

Sektördeki insan kaynağını öne çıkarmak ve başarıyı ödüllendirmek hedefiyle hayata geçirilen Call Center Rising Star ödülleri bu yıl üçüncü kez sahiplerini buldu.

Yaratıcılık & Inovasyon-İletişim Merkezleri ve GİG Ekonomi

Mesai saatinden bağımsız çalışmak isteyen ve verimliliğini kendi kişisel zamanına göre planlayarak artıran Y ve Z kuşağına dijital dönüşümün bir hediyesi GIG ekonomisi.

Sağlık-Vitaminler ve Hayatımıza Etkileri

Covid-19 salgını sürecinde hepimiz bir kez daha anladık ki güçlü bir bağışıklık, kişiyi hastalıklara karşı korumada en etkili sistem. Vücudun savunma sistemi olan bağışıklık için vitaminlerin önemi de bağışıklık sisteminin en az kendisi kadar önemli. Memorial Şişli Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Özlem Kaplan, vitaminler ve vitaminlerin yararları hakkında bizimle son derece önemli bilgiler paylaştı.